Tijdens een feestelijke uitreiking voorafgaand aan de RWC-finale op 2 november ontvingen penningmeester Rogier van Hemert en voorzitter Peter Kolthof  een Rabo ClubSupport Cheque voor de Voorburgse Rugby-Club. Willem-Jan Verheggen, rayonmanager van de Rabobank Regio Den Haag, kwam persoonlijk bij ons langs om de cheque te overhandigen. Rabo ClubSupport is een initiatief waarbij de Rabobank een deel van de winst deelt met clubs uit de regio.

VRC kreeg de cheque dit jaar voor het eerst uitgereikt en is superblij met de gift, zoals de penningmeester aangaf: ‘Het sportseizoen is weer net begonnen, de winter staat voor de deur, dus bovenaan ons prioriteitenlijstje staan de kleedkamers en de douches. Niet alleen voor onze eigen leden, maar ook onmisbaar als we gastteams uit de regio ontvangen. Alles financieren de leden zelf. Het is geweldig dat deze extra financiële injectie van € 1064,- de realisatie van onze bouwplannen een stap dichterbij brengt!’

Willem-Jan Verheggen vindt het geweldig om te zien hoe het clubgevoel bij onze vereniging leeft: ‘De jonge kinderen die met heel veel enthousiasme trainen op het veld en vervolgens genieten van de verschillende activiteiten rondom het WK, die de leden van deze vereniging georganiseerd hebben. Er zijn zoveel ouders die actief een bijdrage leveren vandaag. En daar draait het ook bij Rabo ClubSupport om. Mensen samenbrengen, talenten benutten en een sociaal netwerk opbouwen. Elkaar verder helpen. Want daar heeft de hele maatschappij baat bij. Dat is wat we willen bereiken en kijkend naar De Voorburgse Rugby-Club zit dat wel goed!’

Hier kun je alle regionale ‘winnaars’ van deze mooie Rabo-actie bekijken.