Detail van plafond nieuwe clubhuis

Afgelopen weekend is er door een eerste groep enthousiaste vrijwilligers keihard gewerkt, en dankzij deze inzet liggen we prachtig op schema!!  Er is gestart met het demonteren van ons clubhuis. Zie bijgevoegde foto voor een tipje van de sluier.

De komende twee weekenden wordt het clubhuis volledig gedemonteerd en ter plekke in containers opgeborgen. We kunnen wederom veel hulp gebruiken!  We zoeken bijvoorbeeld handige handen, sjouwers, en technisch ondersteuners op- en afbouw.  Staat coördineren jou meer aan, ook dan is je hulp zeer welkom!

Nu is het moment om door te pakken en de schouders eronder te zetten.
Dus: meld je snel aan via bouwcommissie@voorburgserugbyclub.nl, en geef je voorkeur voor een dag(deel) door:

– Klusweekend 2: Pinksterweekend, zaterdag 19, zondag 20 , maandag 21.
– Klusweekend 3: zaterdag 26 en zondag 27 mei.

De bouwcommissie is op deze dagen aanwezig.