Voor onze Colts is een nieuwe trainingsoptie gerealiseerd in de samenwerking met het Active Health Center in Leidschenveen. Wim Zoutendijk, fysiotherapeut en ex-rugbyer van HRC Heren 1, biedt de Colts tot het einde van dit seizoen gratis een 2-ledig programma aan: screening op eventuele blessures door een fysiotherapeut, gevolgd door een fitnesstraining gericht op rugby en agility (beweeglijkheid en behendigheid). De samenwerking loopt tot het einde van seizoen 2020. Daarna volgt een evaluatie van het programma.
Het programma is in overleg met onze hoofdtrainer Julius Breinburg samengesteld. Begeleiding bij de trainingen wordt onder andere geleverd door Timothy Michels, een Nieuw Zeelandse fysiotherapeut die ook rugby-ervaring heeft, en/of Joel Verzijl, medisch fitness instructeur.
Dus: fitness met oog voor de rugbypersoonlijkheid, -behoeften en -mentaliteit!
Vanzelfsprekend zijn ook niet-rugbyers van harte welkom bij het Active Health Center, dat naast fysiotherapie ook diverse sporten aanbiedt, op individuele basis of in groepsverband. Klik op het logo voor meer informatie!